Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Archiv aktualit

Carsharing v Liberci - novinky

Už více než půl roku je v Liberci v provozu služba carsharing. Liberec je po Brnu druhé město v ČR, kde takový systém funguje. V Praze je v provozu stejný systém se 2 auty od loňského července. Přibylo pár nových klientů a v letošním roce očekáváme v Liberci další auto.

více...

Zimní cyklojízda 18.1.2014

Touto dobou bývají města Libereckého kraje většinou zasypána sněhem. Letošní zima se však dosti liší od těch předchozích, ne ale množstvím sněhu, ten ještě napadne! Liší se především tím, že se poprvé pojede zimní cyklojízda, abychom rozprášili domněnky o tom, že cyklisté hibernují.

více...

PF 2014

Přejeme Vám krásný nový cyklistický rok!

více...

Cyklojízda - Libercem na kole

Podzim na sebe nenechal dlouho čekat a projevil se v celé své síle. Jen co nastoupil, začalo pršet a ranní teploty klesaly k nule. A přesně v takovém pošmourném počasí se konala naše tradiční cyklojízda Libercem na kole.

více...

Hledáme tě!

 

více...

Cyklisté Liberecka s novou tváří

Tak jako je pro spousty dětí dnešek "prvním" dnem, tak je jím i pro náš web. A stejně tak jako se děti budou stále zdokonalovat, budou se i naše stránky stále doplňovat a vyvíjet. Určitě při prvním brouzdání narazíte na měnší mezery v obsahu, ale věřte, že se budeme snažit udělat co nejvíc pro to, aby byly brzy vyplněny. Pokud narazíte na nějakou chybu, nebo pokud vám na stránkách něco chybí tak neváhejte a napište nám to. Jsme rádi za každou zpětnou reakci :)

více...

Car Sharing už i v Liberci

V Liberci mohou lidé od 20. dubna využívat sdílený automobil v systému car sharingu. Liberec se tak po Brně stal druhým českým městem, kde lze tuto službu najít. Provozovatel „Autonapůl“ v Brně provozuje vozový park 12 automobilů pro více než 70klientů, v Liberci je nově pro zájemce vyhrazen vůz Škoda Octavia kombi.

více...

První tematická cyklotrasa za nákupy otevřena

Nemusíte se proplétat mezi auty, abyste si zajeli nakoupit do svého oblíbeného obchodu. Nákupní centrum Géčko v Liberci v sobotu 20.7.2013 cyklojízdou otevřelo nově vyznačenou trasu pro cyklisty s názvem Na kole na nákup, která vás postranními ulicemi dovede až k parkovacím stojanům před vstupem. Jedná se o první cyklotrasu s tématem nakupování v republice. Celkem je dlouhá 3km a je ji možné využít buďto ve směru z centra Liberce, když odbočíte z cyklostezky 14a  v místě kde protíná ulici Londýnskou nebo z opačného směru odbočkou z cyklotrasy Odra-Nisa u průmyslové zóny Liberec Sever.

více...

1 2 3 4 5