Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Archiv aktualit

Zveme Vás na cyklojízdu Libercem na kole 2017

Zveme Vás na cyklojízdu, která se uskuteční ve čtvrtek 21.9. Sraz v 17 hodin mezi Plazou a radnicí. Délka trasy cca 6-10 km kolem centra města, bude upřesněna podle aktuální dopravní situace ve městě.

více...

Výsledky kampaně Do práce na kole 2017

Ve čtvrtek 8.6. proběhlo na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci. Následně se účastníci přesunuli do Cafe Poem, kde proběhl závěrečný večírek pro účastníky.

více...

FOTKY z předávání cen - DPNK

http://jakubkubicek1.rajce.idnes.cz/Predavani_cen_-_DPNK/

více...

Vyhlásíme vítěze kampaně Do práce na kole 2017

Ve čtvrtek 8.6. proběhne na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci.

více...

Jarní cyklojízda zahájila kampaň Do práce na kole

Tradiční jarní cyklojízda projela ve čtvrtek 20. dubna Libercem a zahájila tak kampaň Do práce na kole v Liberci a Jablonci nad Nisou. Přes padesát odvážlivců neodradilo ani chladné počasí a vyhrožování meteorologů sněhovými vánicemi. 

více...

Jarní cyklojízda Libercem se blíží

Tradiční velká jarní cyklojízda v předvečer Dne Země zahájí kampaň Do práce na kole 2017. Oslavíme společně příchod jara a projedeme se rozkvétajícím Libercem až do Vratislavic. Nazdobte sebe a svá kola, vezměte s sebou své blízké a dorazte. Pojedeme hromadně volným tempem ulicemi města trasu o délce asi 6 km. Návrat je možný hromadně nebo individuálně.

více...

Připravujeme kampaň „Do práce na kole 2017“

Další ročník kampaně se pozvolna rozjíždí. Kampaň po roční přestávce opět organizuje na Liberecku a Jablonecku spolek Cyklisté Liberecka.

více...

Libercem na kole 2016 úspěšně za námi

Ve čtvrtek 22. září u příležitosti Evropského týdne mobility proběhla již tradiční akce Libercem na kole. Cyklojízdy se zúčastnilo něco málo přes sto cyklistů, kteří chtěli upozornit na nedostatečnou cyklistickou infrastrukturu v Liberci.

více...

Podzimní cyklojízda se blíží - Libercem na kole 2016

Cyklojízda na podporu cyklistické dopravy v Liberci a okolí. Cyklojízda jste vy a vaši známí, proto bez Vás cyklojída nebude. Cyklojízda proběhne ve čtvrtek 22. září, sraz je v 17:00 mezi Radnicí a Plazou. Nazdobte sebe a svá kola a dorazte.

více...

Reakce na článek pana redaktora Jana Šebelky „Cyklorájem Liberec nikdy nebude aneb Jděte už s těma cyklostezkama…“

Na Našem Liberci jsem si přečetl článek pana redaktora Jana Šebelky, kde zmiňuje náš spolek Cyklisté Liberecka i mne. Rozhodl jsem se jej okomentovat a představit náš pohled na používání kola v Liberci. Pan Šebela ve svém článku „Cyklorájem Liberec nikdy nebude aneb Jděte už s těma cyklostezkama…“ například uvádí:

více...

1 2 3 4 5 6