Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Uplynulé akce | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Uplynulé akce

Beseda o Carsharingu v Liberci

datum a čas akce: 19.09.2013 - 17:00

Sdílení aut - jeden z nejvýhodnějších způsobů dopravy. V knihkupectví u Fryče v Liberci, uvádí Ing. Miloš Matoušek a družstvo Autonapůl.

více...

Otevření Cyklotrasy Na kole na nákup

datum a čas akce: 20.07.2013 - 00:00

Léto je v plném proudu a často není nic příjemnějšího, než vytáhnout kolo a jet. Mnohdy však není třeba mířit nikam daleko a je možné to spojit s dalšími aktivitami, jako je třeba nakupování. Nevěříte? Vyzkoušejte si jízdu po nové cyklotrase Na kole na nákup, kterou pro vás vyznačilo NC Géčko ve spolupráci s městem Liberec. Její oficiální otevření se bude konat v sobotu 20. července ve 14:00 na náměstí Dr. E. Beneše. Před radnicí bude na všechny návštěvníky s kolem čekat člen sdružení Cyklisté Liberecka v reflexní vestě, se kterým se společně vydáme po novém tematickém značení. V průběhu cesty bude na účastníky čekat několik zastavení pro doplnění tekutin a na konci občerstvení od McDonald´s. Děti jsou samozřejmě také vítány a v cíli je přivítá Čtyřilístek, se kterým se mohou zúčastnit velké letní soutěže.

více...

1 2 3 4