Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Výsledky kampaně Do práce na kole 2017 | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Výsledky kampaně Do práce na kole 2017

Ve čtvrtek 8.6. proběhlo na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci. Následně se účastníci přesunuli do Cafe Poem, kde proběhl závěrečný večírek pro účastníky.

Letos se soutěže v Liberci a Jablonci zúčastnilo rekordních 391 účastníků rozdělených do více než 100 týmů. Celkem v celé České republice se do akce zapojilo něco přes 12 tisíc účastníků. V rámci kampaně proběhly akce Jarní cyklojízda z Liberce do Vratislavic nad Nisou, Kafe na triko v Cafe Poem a La Kavárně, Věž na triko či Zmrzlina na triko. V rámci kampaně, bylo možné také poznat Liberec ze sedla kola na úterních podvečerních vyjížďkách za poznáním Liberce a okolí. Vyjížďky nadále pokračují až do podzimu.

Letos jsme v Liberci oceňovali v kategoriích Cyklozaměstnavatel, Výkonnost jednotlivců, Pravidelnost týmů a Pravidelnost jednotlivců. Také jsme drobným dárkem (dárkovým balením piva Svijany či cyklodoplňkem) odměnili jednotlivce, kteří vykonali v květnu všechny své cesty do práce na bicyklu. 

Titul Cyklozaměstnavatel Liberecka obdržela společnost DECASPORT s.r.o. Liberec. Zástupce vítězné firmy převzal křišťálovou trofej, darovanou společností PRECIOSA.

V kategorii Výkonost Jednotlivců šlo o to během měsíce května našlapat co nejvíc kilometrů. Tři první muži získali medaile od Preciosy a knihu „Jízdní kolo, vynález, který sblížil svět. „ Tři první ženy obdrželi medaile od Preciosy a dárkové balíčky suchých plodů a kávy od Pražírny kávy APe Křižany.

Vítězové Výkonnosti muži:

1.Pan Tiger (Igor Petrík), 1409 Km, Tiger tým, Elmarko

2. Pan Frolda (Jiří Frolík) 1341 km, Team Geko

3. Michal Vašík,  1018 km, CYPA, Atrea Liberec

Vítězové Výkonnosti ženy:

1. Radka Tomášková, 937 km, Kyselý zelí, AOPK LBC

2. Andrea Rynešová, 820 km, Třídičky, Preciosa

3. Lenka Hajská, 762 km, PČR Semily

V kategoriích pravidelnost se losovalo o ceny s týmů, které během měsíce května absolvovaly více než 66% cest do zaměstnání na kole. Týmy obdržely ceny od našich partnerů a to cyklodoplňky a poukázky na nákup od Sport Bronec a REDEIGHT bike,  dárkové balíčky od sýrárny La Formaggeria, poukázky na zapůjčení koloběžek a lodí od SUNDISK Malá skála, medaile od Preciosy či soudky piva Svijany.

Výhry v kategorii Pravidelnost obdržely týmy:

Pozemkáč (Státní pozemkový úřad)

Tuláci (Technická univerzita)

YELLOW DIVIZNABIKE (ZOO Liberec)

V kategorii Pravidelnost jednotlivci se losovalo ze všech účastníků, kteří absolvovali během května více než 66% dojížděk do práce v květnu na kole, především o hlavní cenu kampaně skládací kolo Foldy, kterou darovala firma ELBIKES.CZ – prodejna, servis a půjčovna elektrokol a skládacích kol. Štěstí měl a 66% cest do práce na kole najezdil pan Petr Mitlener a stal se tak majitelem krásného oranžového skládacího kola Foldy.

Dále štěstěna přála týmu KoloPěšky (Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova), který vyhrál 50 litrový sud piva Svijany.

Po slavnostním vyhlášení před radnicí se pokračovalo v Cafe Poem závěrečný večírkem.

Ceny do soutěžních kategorií darovali: Společnost Preciosa, ELBIKES.CZ, Sýrárna La Formaggeria, Svijany, Sport BRONEC, cykprodejna a cykloservis REDEIGHT, Pan Eliáš – autor knihy Jízdní kolo, vynález, který sblížil svět, Žlutá plovárna SUNDISK Malá skála, Pražírna kávy APe Křižany, Pivovar Svijany.

Kampaň Do práce na kole 2017 podpořil finančně Liberecký kraj a město Liberec.

Fotografie ze závěrečné akce: http://jakubkubicek1.rajce.idnes.cz/Predavani_cen_-_DPNK/

 

Komentáře

#22157 autor: AAsseveOweta (neregistrovaný) 21.08.2017 - 02:59 Reagovat

Four to five servings of this liquid have to be consumed each week to obtain the desired result. Core maca through the supplier energetix is surely an herb that tests quite well for several males.

Reakce na komentář #22157:
1