Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Výsledky kampaně Do práce na kole 2017

Ve čtvrtek 8.6. proběhlo na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci. Následně se účastníci přesunuli do Cafe Poem, kde proběhl závěrečný večírek pro účastníky.

Letos se soutěže v Liberci a Jablonci zúčastnilo rekordních 391 účastníků rozdělených do více než 100 týmů. Celkem v celé České republice se do akce zapojilo něco přes 12 tisíc účastníků. V rámci kampaně proběhly akce Jarní cyklojízda z Liberce do Vratislavic nad Nisou, Kafe na triko v Cafe Poem a La Kavárně, Věž na triko či Zmrzlina na triko. V rámci kampaně, bylo možné také poznat Liberec ze sedla kola na úterních podvečerních vyjížďkách za poznáním Liberce a okolí. Vyjížďky nadále pokračují až do podzimu.

Letos jsme v Liberci oceňovali v kategoriích Cyklozaměstnavatel, Výkonnost jednotlivců, Pravidelnost týmů a Pravidelnost jednotlivců. Také jsme drobným dárkem (dárkovým balením piva Svijany či cyklodoplňkem) odměnili jednotlivce, kteří vykonali v květnu všechny své cesty do práce na bicyklu. 

Titul Cyklozaměstnavatel Liberecka obdržela společnost DECASPORT s.r.o. Liberec. Zástupce vítězné firmy převzal křišťálovou trofej, darovanou společností PRECIOSA.

V kategorii Výkonost Jednotlivců šlo o to během měsíce května našlapat co nejvíc kilometrů. Tři první muži získali medaile od Preciosy a knihu „Jízdní kolo, vynález, který sblížil svět. „ Tři první ženy obdrželi medaile od Preciosy a dárkové balíčky suchých plodů a kávy od Pražírny kávy APe Křižany.

Vítězové Výkonnosti muži:

1.Pan Tiger (Igor Petrík), 1409 Km, Tiger tým, Elmarko

2. Pan Frolda (Jiří Frolík) 1341 km, Team Geko

3. Michal Vašík,  1018 km, CYPA, Atrea Liberec

Vítězové Výkonnosti ženy:

1. Radka Tomášková, 937 km, Kyselý zelí, AOPK LBC

2. Andrea Rynešová, 820 km, Třídičky, Preciosa

3. Lenka Hajská, 762 km, PČR Semily

V kategoriích pravidelnost se losovalo o ceny s týmů, které během měsíce května absolvovaly více než 66% cest do zaměstnání na kole. Týmy obdržely ceny od našich partnerů a to cyklodoplňky a poukázky na nákup od Sport Bronec a REDEIGHT bike,  dárkové balíčky od sýrárny La Formaggeria, poukázky na zapůjčení koloběžek a lodí od SUNDISK Malá skála, medaile od Preciosy či soudky piva Svijany.

Výhry v kategorii Pravidelnost obdržely týmy:

Pozemkáč (Státní pozemkový úřad)

Tuláci (Technická univerzita)

YELLOW DIVIZNABIKE (ZOO Liberec)

V kategorii Pravidelnost jednotlivci se losovalo ze všech účastníků, kteří absolvovali během května více než 66% dojížděk do práce v květnu na kole, především o hlavní cenu kampaně skládací kolo Foldy, kterou darovala firma ELBIKES.CZ – prodejna, servis a půjčovna elektrokol a skládacích kol. Štěstí měl a 66% cest do práce na kole najezdil pan Petr Mitlener a stal se tak majitelem krásného oranžového skládacího kola Foldy.

Dále štěstěna přála týmu KoloPěšky (Gymnázium a SOŠPg Jeronýmova), který vyhrál 50 litrový sud piva Svijany.

Po slavnostním vyhlášení před radnicí se pokračovalo v Cafe Poem závěrečný večírkem.

Ceny do soutěžních kategorií darovali: Společnost Preciosa, ELBIKES.CZ, Sýrárna La Formaggeria, Svijany, Sport BRONEC, cykprodejna a cykloservis REDEIGHT, Pan Eliáš – autor knihy Jízdní kolo, vynález, který sblížil svět, Žlutá plovárna SUNDISK Malá skála, Pražírna kávy APe Křižany, Pivovar Svijany.

Kampaň Do práce na kole 2017 podpořil finančně Liberecký kraj a město Liberec.

Fotografie ze závěrečné akce: http://jakubkubicek1.rajce.idnes.cz/Predavani_cen_-_DPNK/