Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Vítězové Do práce na kole 2018 jsou tady

Ve čtvrtek 7.6. proběhlo na schodech před Libereckou radnicí vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2018 v Liberci a Jablonci. Následně se účastníci přesunuli k Nise na zahrádku Klubu Stamina, kde proběhl závěrečný večírek pro účastníky.

Letos se soutěže v Liberci a Jablonci zúčastnilo rekordních 420 účastníků rozdělených do více než 100 týmů. Celkem v celé České republice se do akce zapojilo něco přes 16 tisíc účastníků. V rámci kampaně, bylo možné také poznat Liberec ze sedla kola na úterních podvečerních vyjížďkách za poznáním Liberce a okolí. Vyjížďky nadále pokračují až do podzimu.

Letos jsme v Liberci oceňovali v kategoriích Cyklozaměstnavatel, Výkonnost jednotlivců, Pravidelnost týmů a Pravidelnost jednotlivců.

Titul Cyklozaměstnavatel Liberecka obdržela společnost DECASPORT s.r.o. Liberec. Zástupce vítězné firmy převzal křišťálovou trofej, darovanou společností PRECIOSA.

 

V kategorii Výkonost Jednotlivců šlo o to během měsíce května našlapat co nejvíc kilometrů. Tři první muži a ženy získali medaile od Preciosy a knihu Městem na kole a dárkový balíček Pražírna kávy APe Křižany.

Vítězové Výkonnosti muži:

1.Pan Frolda, 1 399 km

2.Pan Michal Valšík 1 210 km

3.Pan Tony Mestek  1 059 km

Vítězové Výkonnosti ženy: 

1. Andrea Rynešová

2. Kristýna Adamcová

3. Lenka Horáčková

V kategoriích pravidelnost se losovalo o ceny s týmů, které během měsíce května absolvovaly více než 66% cest do zaměstnání na kole. Týmy obdržely ceny od našich partnerů a to cyklodoplňky a poukázky na nákup od REDEIGHT bike,  dárkové balíčky od sýrárny La Formaggeria, poukázky na zapůjčení koloběžek a lodí od SUNDISK Malá skála, medaile od Preciosy či soudky piva Svijany.

Výhry v kategorii Pravidelnost obdržely týmy:

Liberecké šlapky (kooperativa)

Ra – mi cycling (AKT Plastikářská)

Blatníci (Preciosa)

 

V kategorii Pravidelnost jednotlivci se losovalo ze všech účastníků, kteří absolvovali během května více než 66% dojížděk do práce v květnu na kole, především o hlavní cenu kampaně skládací kolo Foldy, kterou darovala firma ELBIKES.CZ – prodejna, servis a půjčovna elektrokol a skládacích kol.

Dále štěstěna přála týmu Pozemkáč (Pozemkový úřad Liberec), který vyhrál 50 litrový sud piva Svijany.

Po slavnostním vyhlášení před radnicí se pokračovalo v Stamině závěrečný večírkem.

Ceny do soutěžních kategorií darovali: Společnost Preciosa, ELBIKES.CZ, Sýrárna La Formaggeria, Svijany, cykprodejna a cykloservis REDEIGHT, Žlutá plovárna SUNDISK Malá skála, Pražírna kávy APe Křižany, Pivovar Svijany a Autonapůl – první český carsharing.

Fotografie ze závěrečné akce: https://jakubkubicek1.rajce.idnes.cz/Predavani_cen_-_DPNK_2018/#