Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Už pět tisíc lidí se přihlásilo ke kampani Do práce na kole | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Už pět tisíc lidí se přihlásilo ke kampani Do práce na kole

Už přes pět tisíc lidí se zapsalo do soutěže Do práce na kole na webu www.dopracenakole.net a budou jezdit celý květen pravidelně na bicyklu. Protože je o soutěž velký zájem a na 1. května vychází státní svátek, bude registrace prodloužena až do nedělní půlnoci. „Protože jsme se doslechli od mnoha soutěžících, že odjedou na prodloužený víkend, posunuli jsme začátek na pondělí 5. května. Dáme tím možnost posledním zájemcům zapojit se do této populární akce,“ říká Lukáš Eršil, manažer kampaně z organizace Auto*Mat.

V procesu registrace jsou stovky lidí. Například v Brně se do soutěže hlásí 800 lidí, v Ostravě a Plzni přes 200 lidí, v Liberci téměř 200 účastníků, v Jbalonci přes 50 účastníků. V minulém roce se do soutěže zapojilo skoro 4000 lidí a letos se počet významně zvýší, protože počet zapojených měst stoupl z jedenácti na devatenáct.

Zápolí se v různých kategoriích, především v pravidelnosti, výkonnosti, kreativitě a v soutěži o dopravní absurditu. Titul Cyklozaměstnavatel roku mohou vyhrát firmy s nejlepšími podmínkami pro dojíždění svých zaměstnanců do práce na kole. Nejlepší cyklozaměstnavatel v České republice jako cenu získá kolo dle vlastní konfigurace od Citybikes, kolekci firemních triček od OP TIGER a zdravotní aplikaci pro zaměstnance Dacadoo.

A co mohou vyhrát soutěžící v Liberci a Jablonci? Tři vylosované týmy s nejpravidelnější dojížďkou do práce na kole budou odměněni soudekem svijanského piva, Dále je možné vyhrát poukázky na nákup v NC Géčko, poukázky na sportovní oblečení a oblečení pro volný čas od ELEVENu, poukázky na wellnes a aquapark v Babylonu, cyklodoplňky od Redeight bike shop.

Ve slosování jednotlivců je možné vyhrát například skládací kolo Foldy od ELBIKES, cykloprašnu na notebook Ortlib a další ceny.  

Liberecká a Jablonecká část kampaně Do práce na kole probíhá pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty, náměstka primátorky Liberce Jiřího Rutkovského a náměstka primátora Jablonce Petra Vobořila.

Za finanční podporu děkujeme Nadaci Partnerství ve spolupráci s Nadací České spořitelny. 

Dále děkujeme za podporu Libereckému kraji, Statutárnímu městu Liberec, společnosti KNORR-BREMSE brzdové systémy s.r.o a Jablotron.