Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Kouzelné tričko

Tričko kampaně Do práce na kole není tričkem obyčejným. Je to KOLOtričko a jedině ten kdo jej má na sobě se může v květnu zúčastnit řady relaxačních AKCÍ NA TRIKO.

Po prvním týdnu šlapání si můžete vychutnat výbornou kávu z pražírny APe v Křižanech, kterou dostanete na triko ve spřátelených kavárnách v Liberci a Jablonci. Během týdne se budou kavárny obměňovat, tak si můžete vybrat, kam se po práci nebo ve volném čase posadíte, vychutnate si kávu za odměnu a načerpáte síly na další cyklodny.

 

Kde a kdy dostanu KAFE NA TRIKO?

Akci Kafe na triko zahájí Penzion Jablonec a to v pondělí 5. května. Kafe na triko zde dostanete do úterý 6. května. Penzion Jablonec stojí na břehu jablonecké přehrady. V zahradě kolem penzionu je letní občerstvení, skvělé posezení s výhledem na přehradu a přímým vstupem na jablonecký turistický, sportovní a relaxační okruh.

Pokud dostanete chuť na kafe ve středu 7. května a ve čtvrtek 8. května, zajeďte si do kavárny Small Change coffee v centru Liberce, kde si Kafe na triko můžete vychutnat v příjemném prostředí i během státního svátku.

Přes víkend od 9. do 11. května si můžete udělat výlet do Kavárny u Ježka v Kryštofově údolí, kde po zajímavém výletu na Vás bude čekat příjemné posezení v kavárně ve stylu první republiky. Pro ty, kteří si chtějí ve stejném víkendu zůstat v Liberci, je připravené Kafe na triko v Kavárně V zahradě. Stačí přijít s tričkem z kampaně a Kafe na triko je Vaše!

 

Jak a kdy můžu využít BAZÉN NA TRIKO?

V Libereckém bazénu bude akce bazén na triko probíhat celý měsíc. Bude Vám stačit si zajít do bazénu, zakoupit jakoukoliv vstupenku třeba do sauny nebo do fitness centra a jako bonus dostanete hodinu plavání zdarma.

Jablonecký bazén Vás zve na akci Bazén na triko v termínech 17. – 18. května a 24. – 25. května. Stačí si vzít na sebe tričko z kampaně a můžete si zaplavat až 1,5 hodiny zcela zdarma.

 

Kdy můžu zhlédnout FILM NA TRIKO?

Účastníci akce Do práce na kole, kteří přijdou v tričku kampaně, mohou v průběhu měsíce května získat bonusové slevy (20 Kč/vstupenka) na vybrané filmy v jabloneckém kině JUNIOR. Přehled vybraných projekcí najdete již brzy ZDE - záložka FILM NA TRIKO :-)

 

Kdy si můžu zajít na DIVADLO NA TRIKO?

V tričku do divadla? Ano, jedině tak můžete využít 50% slevu na vybraná představení Malého divadla v Liberci. Do diáře si zanančte:

Pondělí 19. května: činohra - Erotikon Doktora Š.

Středa 21. května: činohra - Hodinový Hoteliér (nutná rezervace)

Úterý 27. května: balet - Dům Bernardy Alby (nutná rezervace)

Čtvrtek 29. května: činohra - LSDown

 

SOUTĚŽ! Pořiďte fotku z akcí na triko. Autor nejoriginálnější fotografie získá balíček sušených plodů od APe. Fotografie posílejte na adresu cyklisteliberecka(a)gmail.com s předmětem "Akce na triko"

 

Takže už máte své kouzelné tričko?

Sestavte svůj pracovní KOLOktiv a registrujte se na www.dopracenakole.net

 

Akce na triko pro vás zajišťuje autorka článku Verča