Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Exkurze do Pražírny APe

V letošním roce, jsme pro Vás, účastníky kampaně DO PRÁCE NA KOLE, připravili velmi pestrý program na celý měsíc květen. S kouzelným KOLOtričkem můžete využít sportovní či relaxační doprovodné akce. Jako bonus jsme pro Vás na závěr měsíce připravili možnost nahlédnout tam, kde vzniká lahodná káva značky APe.

Exkurze do malebné pražírny kávy APe v Křižanech je takovou třešničkou na konci toho našeho prošlapaného měsíce. Pražírna kávy Ape je malá rodinná firma, která svou příjemnou kávovou vůní těší obyvatele Křižan již přes dvacet let. Svou originalitou a stále se zvyšující úrovní, si pražírna vydobyla velmi dobré místo na dnešním trhu a každým dnem si získává nové a nové zákazníky, kteří touží po kvalitní a tradiční kávě.

Pokud Vy, kteří máte rádi poznávání nových míst a věcí, se rádi odměníte tímto bonusem, tak neváhejte a přijeďte v kouzelném KOLOtričku na exkurzi do této jedinečné pražírny a nahlédněte pod pokličku tajů výroby lahodné kávy z celého světa.

Exkurze se bude konat v pátek 30. 5. od 15:30. Samotná prohlídka, ve které se dozvíte velmi zajímavé informace, uvidíte pražení kávy a další postupy při výrobě, bude probíhat zhruba hodinku. Následně bude prostor pro dotazy a samozřejmě možnost zakoupení suvenýrů.

Na exkurzi je omezená kapacita návštěvníků. Maximální počet osob je 20 osob, proto bych vás ráda poprosila, abyste se zapsali do doodle tabulky na adrese http://doodle.com/y4cmryadi3s88hvh napište do ní svůj e-mail a zaškrtněte políčko. V případě nízké obsazenosti, bude možné si k sobě vzít i do kampaně nezapojeného kamaráda. Pokud o někom takovém víte, tak ať se svým mailem zapíše do tabulky a nakonec připíše do závorky „(K)“ jako kamarád. V případě volných míst dáme vědět.

Účast na exkurzi je pro účastníky kampaně v tričku ZDARMA, registrujte se nejpozději do 18. Května.

Dopravu do Křížan a zpět si každý zajistí individuálně. V případě pěkného počasí se můžeme domluvit a jet na kole společně. Stejně tak se můžeme domluvit na spolujízdě autem nebo autobusem.

Budeme se na Vás těšit a přejeme mnoho najetých kilometrů!!!

Verča a Sylva