Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/cykliste.cz/cykliste.cz/new_test/libs/nette/nette/Nette/loader.php on line 30
Do práce na kole nás jezdí zase více | Cyklisté Liberecka
Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Do práce na kole nás jezdí zase více

Kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci se letos účastní rekordní počet lidí. Do soutěže se v květnu zapojilo 420 účastníků z několika desítek firem, úřadů, škol a dalších institucí.

Tato vysoká účast v soutěži vyvrací tvrzení něketrých politiků města a kraje,  že v Liberci nikdo na kole jezdit nechce a nebude. Je tak jasné, že kolo není jen volnočasová sportovní aktivita, ale i dopravní prostředek, kterým se lze každodenně dostávat do zaměstnání, škol a k jiným veřejným službám. Proto je nutná i tvorba pro cyklisty příjemného městského prostředí, zajištění jejich bezpečnosti a plynulosti jízdy. 

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhne ve čtvrtek 7. června před Libereckou radnicí a následně se přesuneme do blízkého hospůdky na společný pokec a posezení.

Hlavní cenou soutěže je letos skládací kolo darované firmou elbikes.cz. Dále se můžete těšit na medaile od firmy Preciosa, věci na kolo od cykloobchodu RedEight, poukázky na zapůjčení lodí na splutí Jizery od SUNDISK, sýry od Italské sýrárny LA FORMAGGERIA, kávu a suché plody od Pražírny kávy APe Křižany či soudek piva ze Svijan. 

Kampaň „Do práce na kole 2018“ v Liberci a Jablonci organizuje opět spolek Cyklisté Liberecka.