Akce

Zářijová Cyklojízda Libercem

Čtvrtek 23.9.2021 v 17:00 z náměstí Dr. E. Beneše
Zveme Vás na cyklojízdu Libercem v rámci týdne mobility, za kolo jako rovnoprávný prvek mobility moderního města 21. století.

Ve čtvrtek 23. září pořádáme Cyklojízdu Libercem na podporu cyklistické dopravy. Připojit se můžete v 17:00 hodin u radnice v Liberci. „Cyklojízda není závodem, ale společenskou událostí, propagující kolo, jako jeden z dopravních prostředků. Je určena všem lidem, kteří i jen občas sednou na kolo a zvládnou volným tempem ujet zhruba 8 kilometrů.

Účastníci se nemusí nikde registrovat, nemusí absolvovat trasu celou. Záleží na každém, kde se přidá či odpojí“

Jak dopadlo Do práce na kole 2021 v Liberci a Jablonci

Ve čtvrtek 10. června proběhlo v Parku Nové Vratislavice vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2021 v Liberci a Jablonci. 

Letos se soutěže v Liberci a Jablonci zúčastnilo rekordních 555 účastníků rozdělených do více než 130 týmů. Celkem v celé České republice se do akce zapojilo něco přes 22 tisíc účastníků. V rámci kampaně, bylo možné také poznat Liberec ze sedla kola na úterních podvečerních vyjížďkách za poznáním Liberce a okolí či zajít na snídani na kole na radnici s panem primátorem. Vyjížďky nadále pokračují až do podzimu.

V Liberci jsme oceňovali v kategoriích Cyklozaměstnavatel, Pravidelnost týmů, Zelené kilometry, Zelené kilometry po svých, losování pravidelnosti jednotlivců a speciální cena pro tým.

Cyklojízda Libercem

Čtvrtek 22.4.2021 v 17:00 z náměstí Dr. E. Beneše

Spořádaná, avšak veselá akce má prezentovat zájem obyvatel o čistou mobilitu ve městě. Jezdíme na kolech do práce, do školy, na nákup, za zábavou.
Na Benešově náměstí a cestou budeme předávat vzkaz vedení města a světu, že chceme plnohodnotnou infrastrukturu pro všechny druhy mobility a je třeba se reálně posunout do 21. století i v Liberci.
Chcete-li, nazdobte svá kola, přijeďte ve veselých maskách. Vyjížďka je krátká a zvládnou jí jak Vaše ratolesti, tak prarodiče.

O nás

Cyklisté Liberecka

Jsme nevládní a nezisková organizace, která se snaží o zlepšení podmínek pro cyklistickou dopravu a cykloturistiku na Liberecku. Právní forma naší organizace je zapsaný spolek.

Svou činností chceme dosáhnout toho aby:

Continue reading “O nás”

Partneři

Kontakty

Doručovací adresa a sídlo spolku
Cyklisté Liberecka, zapsaný spolek
Zámecký vrch 1400; 463 11 Liberec – Vratislavice nad Nisou
IČO: 26549646
číslo účtu: 2900966811 / 2010 (Fio banka)

Web: www.cykliste.cz
e-mail: cyklisteliberecka@gmail.com
mobil: +420 605 120 072

Předseda spolku (statutární zástupce): Ing. Jiří Rutkovský
e-mail: Jiri.Rutkovsky@seznam.cz