Akce

Cyklojízda Libercem – září

Čtvrtek 21.9.2023 v 17:00 z ulice 5.května u OC Plaza
Zveme Vás na cyklojízdu Libercem v rámci týdne mobility, pojeďme všichni, ať jsou naše požadavky a komunita řádně vidět.

Ilustrační obrázek – Jarní cyklojízda


Čtvrtek 21.9.2023 v 17:00 z ulice 5.května u OC Plaza
Zveme Vás na cyklojízdu Libercem v rámci týdne mobility, pojeďme všichni, ať jsou naše požadavky a komunita řádně vidět.

Společnou jízdou chceme upozornit samosprávu města a kraje na to, že stávající
podmínky pro bezpečnou a uživatelsky přívětivou jízdu na kole v Liberci a okolí jsou stále nevyhovující. Poukazujeme hlavně na potřebu vytvořit ve městě síť cyklotras spojujících centrum města s jednotlivými městskými částmi tak, aby byla uživatelsky přívětivá a na základě dopravní indukce mohla být i hojně využívaná.

Do práce na kole 2023 a ohlédnutí za závěrečným večírkem – Liberec a Jablonec n. N.

Letos soutěžilo v Liberci a Jablonci rekordních 149 týmů s celkovým počtem 614 účastníků. Za celou Českou republiku bylo do akce zapojeno necelých 26 tisíc účastníků. V rámci letošní lokální kampaně bylo možné tradičně poznat Liberec-ko ze sedla kola na úterních podvečerních vyjížďkách za poznáním Liberce a okolí. Účastníci měli možnost v soutěžním “rozlišováku“ dvakrát zajít na radniční věž. Závěrem jsme pro Vás připravili večírek s vyhlášením, o němž dále zpráva pojednává :).

Registrace

Jarní cyklojízda Libercem

Čtvrtek 20.4.2023 v 17:00 z náměstí Dr. E. Beneše Cyklojízda za kolo jako rovnoprávný prvek mobility moderního města 21. století. Chcete-li, nazdobte svá kola, přijeďte ve veselých maskách. Vyjížďka je krátká a zvládnou jí jak Vaše ratolesti, tak prarodiče. Čím více nás bude, tím lépe budeme vidět. Jezdíme na kolech, koloběžkách do práce, do školy, …

O nás

Cyklisté Liberecka

Jsme nevládní a nezisková organizace, která se snaží o zlepšení podmínek pro cyklistickou dopravu a cykloturistiku na Liberecku. Právní forma naší organizace je zapsaný spolek.

Svou činností chceme dosáhnout toho aby:

Continue reading “O nás”

Partneři

Kontakty

Doručovací adresa a sídlo spolku
Cyklisté Liberecka, zapsaný spolek
Zámecký vrch 1400; 463 11 Liberec – Vratislavice nad Nisou
IČO: 26549646
číslo účtu: 2900966811 / 2010 (Fio banka)

Web: www.cykliste.cz
e-mail: cyklisteliberecka@gmail.com
mobil: +420 605 120 072

Předseda spolku (statutární zástupce): Ing. Jiří Rutkovský
e-mail: Jiri.Rutkovsky@seznam.cz