Jarní cyklojízda Libercem/Libereckem

Sobota 27.4.2024 v 10:00 z náměstí Dr. E. Beneše

Cyklojízda odstartuje klasicky od Liberecké radnice malým okruhem pro všechny, pro zájemce poté pokračuje k Bílým kamenům po nové stezce Bílý Kostel – Jitrava. Pokud počasí dovolí, připojíme možnost opékání buřtů. Odpojit se můžete dle chuti, ale budeme potěšeni, když si sobotu užijete společně s námi.
Přesnější trasa, mapka a další informace budou postupně doplňovány.

Ilustrační foto

——
Možná nevidíte progres v rámci bezpečné a relevantní infrastruktury pro bezmotorovou mikromobilitu, tak věřte, že probíhá pomalu ale jistě. Hojná účast jak na cyklojízdě, tak otevřená veřejná diskuse s politiky může přinést výsledky.
——

Pojedeme pomalu aby stíhala Vaše babička, která na kole jezdí na nákup, Váš soused na elektrokole, Vaše ratolesti, které kolikrát máte obavu “vypustit” do nebezpečného provozu na autostrádě, Váš šéf, který se teprve letos přidal do DPNK a další, které pozvete a pojedou s námi.

Cyklojízda jste Vy a Vaši známí, proto bez Vás cyklojízda nebude. Pohodlně se tedy usaďte do svých sedel a energicky šlápněte do pedálů, ať už klasických, SPD, šlehačů nebo platforem 😉

Akcí připomínáme také možnost se účastnit iniciativy #dopracenakole #doskolynakole a start této soutěže v květnu (registrace již od 1.2.2024) .

Zahajovací Cyklojízda Libercem

Trasa cyklojízdy bude upřesněna:

Rádi byste připojili ruku k dílu a pomohli nám s organizací a propagací cyklojízdy? Ozvěte se mi na mail: jiri.rutkovsky@seznam.cz nebo mobil: 734 765 842